CLINIQUE BLACK HONEY YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu Yarışma 16.02.2024 (10:01)-23.02.2024 (23:59) tarihleri arasında Elca Kozmetik Limited Şirketi tarafından Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 14.02.2024 tarih ve E-40453693-255.05.02-52402 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. Türkiye genelinde katılımcılar; kendi farkını en yaratıcı şekilde yansıtarak yarattığı makyajını gösteren içerik hazırlayıp, TikTok veya Instagram’da #FarkıYaratanSensin #BlackHoney #CliniqueTurkiye etiketleriyle paylaştığı bu içeriğinin linkini basvuru@jellybon.com e-posta adresine göndererek yarışmaya katılacaklardır.
 3. Katılım için;
  * Kendi farkını en yaratıcı şekilde yansıtarak yarattığı makyajını gösteren içerik hazırlamak.
  * Hazırladığı içeriği TikTok veya Instagram’da #FarkıYaratanSensin #BlackHoney ve #CliniqueTurkiye etiketleriyle paylaşmak.
  *#BlackHoney ve #CliniqueTurkiye etiketleriyle paylaşılan içeriğin linkini basvuru@jellybon.com e-posta adresine göndermek.
 4. Yarışma, bireysel katılımcılara yöneliktir.
 5. Katılımcı, dilediği kadar katılım yapılabilir. Katılım için bir sınır bulunmamaktadır.
 6. Katılım e-posta adresi; katılımcıların takip ettikleri @cliniqueturkiye (ücretsiz) instagram sayfasında, kampanya postunda ve hikayede de paylaşılacaktır.
 7. Yarışmaya sunulan yorum ve eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olanlar esas alınacaktır.
 8. Katılımcılar, yazdıkları metinleri kendilerine ait Twitter, Facebook, Thereads hesaplarından da paylaşabilirler.
 9. Paylaşımlar; “CLINIQUE TÜRKİYE” tarafından oluşturulan özel jüri tarafından; yaratıcılık, özgünlük, kompozisyon unsurlarına ve yaratılan makyaj görünümüne göre değerlendirilecektir.
 10. Jüri değerlendirmesi sonucu; 10 kişi; Clinique ile bir kampanya çekimi ikramiyesi kazanacaktır. Bu çekimler Clinique markası tarafından organize edilecek ve Clinique sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır.
 11. Kampanya çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek olup, çekim alanına ulaşım talihlilerin sorumluluğundadır.
 12. Sonuçlar 26.02.2024 tarihinde @cliniqueturkiye instagram sayfasında yayınlanacaktır.
 13. Katılımda sunulan her türlü bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 14. Talihlilerin basvuru@jellybon.com’a gönderim yaptıkları e-posta adreslerine bildirim yapılacak olup bildirime 24 saat içinde yanıt verilmemesi durumunda ikramiye teslim edilmez.
 15. “CLINIQUE TÜRKİYE” ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılarla belirtilen koşullarda iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden ve talihlinin yarışmaya katılamamasından “CLINIQUE TÜRKİYE” sorumlu değildir.
 16. Bilgilendirmeye süresi içerisinde dönüş yapmayan asil kazananların hakkı yedek kazananlara devreder. Yarışma sonuçlarını takip etmek, mesaj bilgisini görmek ve yanıt vermek yarışmacının sorumluluğundadır.
 17. Katılımcılar yarışmaya katıldıklarında, “CLINIQUE TÜRKİYE”nin kullanıcı bilgilerini yarışma için kullanım hakkına sahip olmasını kabul etmiş sayılırlar.
 18. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “CLINIQUE TÜRKİYE” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 19. Kampanyaya katılım ve işlemler ücretsizdir. İsteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 20. İkramiye teslimi için yarışma koşullarının tam olarak yerine getirilmiş olması zorunludur.
 21. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 22. Yarışmaya, 18 yaşından küçükler, Elca Kozmetik Limited Şirketi, Jellybon Reklam Ajansı ve Umut Çekiliş, çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 23. “CLINIQUE TÜRKİYE”in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 24. Kampanyaya yurt dışından katılım yapılamaz. 
 25. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 26. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 27. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “CLINIQUE TÜRKİYE”nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 28. “CLINIQUE TÜRKİYE” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 29. Kazanan kişiler, isminin “CLINIQUE TÜRKİYE”, Elca Kozmetik Limited Şirketi sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 30. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “CLINIQUE TÜRKİYE” katılımcıların, kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 31. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Elca Kozmetik Limited Şirketi”nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 32. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “CLINIQUE TÜRKİYE”,“Elca Kozmetik Limited Şirketi” tarafından yapılacaktır. “CLINIQUE TÜRKİYE” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 33. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.